Rainen
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~~~~~~~~~~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hejka wszystkim!!! :D

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Hejka wszystkim!!!  :D Empty
PisanieTemat: Hejka wszystkim!!! :D   Hejka wszystkim!!!  :D Icon_minitimeNie Lis 13, 2016 8:14 pm

Mów mi...: Rin, Rinka, Rincia, Rin chan, Rinek, Rinku Nekoś albo Nekołek
W grupie chcę być...: wszystkim jeśli można Very Happy (Ale najbardziej wokalistką, tekściarką, i nie wiem macie rysowników/ilustratorów?)
*Mikrofon: Tracer Studio, ale zbieram na nowy i to będzie Blue Yeti czy jakoś tak
Kontakt:
Skype: nekow444
Facebook: RinNekow (nie chce mi się wstawiać linka Razz)
e-mail: kasia.lozio @gmail.com (taktyczna spacja)

Kilka słów o sobie:
No więc jestem małym wrednym rudym kotem, uwielbiam ludzi, chociaż mam fobię społeczną, dlatego zostaje mi internet (tutaj przynajmniej nie widze jak się na mnie patrzą Shocked) Uwielbiam śpiewać, rysować, oglądać anime, czytać mangi... Moim ulubionym serialem, który kocham nad życie jest Sherlock, chociaż nie oglądam za dużo seriali. Słucham głównie muzyki rockwej, ale tak naprawdę to każdej 9może poza disco polo, rapem i popem)
Jeśli chodzi o fandubbing, to wszystko co się na niego składa uwielbiam robić! Czasem wychodzi mi to lepiej, czasem gorzej, ale zawsze się staram i daję z siebie wszystko! (Choćbym miała umrzeć z wyczerpania i stracić głos to zdążę w terminie!)
Powrót do góry Go down
Chocola
Admin
Chocola


Liczba postów : 8
Join date : 18/10/2016
Age : 27

Hejka wszystkim!!!  :D Empty
PisanieTemat: Re: Hejka wszystkim!!! :D   Hejka wszystkim!!!  :D Icon_minitimeNie Lis 13, 2016 9:09 pm

Wiesz co i jak, więc tylko przypominam, że ze względu na zaistniałą sytuację na dodanie rekrutacji będziesz musiała poczekać.
Powrót do góry Go down
https://rainen.forumpl.net
 
Hejka wszystkim!!! :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rainen :: Przywitaj się! :: Przywitaj się!-
Skocz do: