Rainen
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~~~~~~~~~~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ohayo! Hee-hee

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ohayo! Hee-hee Empty
PisanieTemat: Ohayo! Hee-hee   Ohayo! Hee-hee Icon_minitimeNie Lis 13, 2016 8:37 pm

Mów mi...: Tori, Toriś, Torinka, Torine, ew. Homar lub Kaczka
W grupie chcę być...: Wokalistą, aktorką, tekściarzem, montażystą obrazu, grafikiem, może lektorem... Wymieniać dalej?
*Mikrofon: Gomenasai, nie wiem. Twórcy pudełka byli zbyt kreatywni i ukryli. Ale chyba będzie nowy oWo
Kontakt:
Skype: torine-chan
FB: Torine Asakura
Kilka słów o sobie: Erm... Drake jest mój? Lubię czytać książki (aktualnie czytam "Gone. Zniknęli."), animango, uczyć się języków (m.in.japoński, niemiecki), montować obraz, bawić się i tworzyć w MMD... Dużo tego. Nawet jestem trochę VocaP oWo.
Czas na to wszystko mam ograniczony, ale za to zawsze daję z siebie wszystko!
Powrót do góry Go down
Chocola
Admin
Chocola


Liczba postów : 8
Join date : 18/10/2016
Age : 27

Ohayo! Hee-hee Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo! Hee-hee   Ohayo! Hee-hee Icon_minitimeNie Lis 13, 2016 9:07 pm

Otóż sprawa wygląda tak, że forum nie jest dokończone, a Ami nie raczyła pomyśleć nad tym, co robi i olała moją prośbę o to, żeby nikogo nie zapraszać.
Przepraszam, że tak wyszło, chociaż to ona powinna przepraszać ale będziesz musiała zaczekać do oficjalnego otwarcia forum.
Powrót do góry Go down
https://rainen.forumpl.net
Gość
Gość




Ohayo! Hee-hee Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo! Hee-hee   Ohayo! Hee-hee Icon_minitimePon Lis 14, 2016 3:35 pm

Ano czekać mogę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ohayo! Hee-hee Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo! Hee-hee   Ohayo! Hee-hee Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ohayo! Hee-hee
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rainen :: Przywitaj się! :: Przywitaj się!-
Skocz do: